Vhodný Android tablet pro aplikaci Logopedie

Vhodný Android tablet pro aplikaci Logopedie

Aplikace Logopedie  funguje na všech prodávaných Android tabletech. Nicméně se u Android tabletů  často setkáváme s tím,že mají buď špatnou kvalitu nahrávání zvuku nebo nahraný zvuk má nízkou hlasitost.

Testovali jsme celou řadu tabletů a chtěli bychom Vám tímto doporučit Asus Zenpad 8. Tento tablet má velmi dobrou kvalitu externího zvuk z reproduktorů. (reproduktory jsou na přední straně tabletu, nikoliv na zadní, viz níže obrázek.)

Jedinečný je ve kvalitě a hlasitosti nahrávaného zvuku. Domníváme se, že je ideální pro školy, logopedické ordinace apod.

Asus ZenPad 8 (Z380M) 

asus_zenpad

Testovali jsme nedávno také tento populární tablet:

Lenovo Yoga Tablet 8 3 16 GB Slate Black – ANYPEN

Tablet má téměř dokonalý zvuk externí zvuk z reproduktoru, má velmi praktický stojan.  Bohužel hlasitost nahraného zvuku je velmi nízká.  Z tohoto důvodu nedoporučujeme tento tablet pro aplikaci Logopedie.  Nízkou hlasitost nahrávání lze obejít tím, že dítě hovoří nahlas a také procvičování docela dobře zafunguje. Ale pro logopedické ordinace rozhodně doporučujeme Asus Zenpad !

lenovo_yoga2

Pokud máte dobré zkušenosti s Vaším tabletem, budeme rádi, pokud nám dáte vědět. Rádi se podělíme o Vaše zkušenosti s dalšími uživateli.  Děkujeme.

PMQ SOFTWARE